Структура компанії

Фахівці нашої компанії готові запропонувати Вам комплексні рішення в сфері електропостачання, енергозбереження та автоматизації управління технологічними процесами Вашого підприємства, починаючи від розробки проектних рішень і організації поставок до здачі в експлуатацію і подальший технічний супровід Вашого проекту.

В залежності від напрямку та сфери діяльності наших клієнтів, з метою досягнення найефективнішого використання ресурсів, ми розробляємо індивідуальну стратегію та шляхи її реалізації. Для Вас це означає:

 • Iнноваційні концепції
 • Cучасні технології
 • Широкий спектр послуг.

До складу компанії «Електросвіт» входять спеціалізовані підрозділи:

 • Інженерний підрозділ — забезпечує комплексні рішення у сфері проектно-конструкторських робіт.
 • Виробнича база — власне виробництво.
 • Електромонтажний підрозділ — забезпечує виконання монтажних, пусконалагоджувальних та виробничих робіт.
 • Служба реагування на нештатні ситуації — забезпечення оперативної техпідтримки в разі виникнення форс-мажорних обставин.
Інженерний підрозділ

У складі інженерного підрозділу «Електросвіт» – кілька десятків інженерів, у тому числі група проектантів.

Фахівці нашої компанії здатні вирішити будь-які інженерні завдання, пов’язані з проектуванням, виготовленням та монтажем розподільчих систем на напругу до 110 кВ та струм до 6300 А включно. Ми гарантуємо безпеку наших виробів і, що важливо, їх надійність та простоту в обслуговуванні Для комплексного проектування і розробки концепції систем електропостачання та автоматизації ТП будь-якого рівня складності в складі інженерного центру організовано кілька відділів.

У компетенції фахівців інженергного відділу проектування та розробка:

 • Комплектних трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв 35-110 кВ (високовольтне обладнання).
 • Комплектних трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв в бетонному / блочно-модульному корпусі.
 • Комплектних трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв 10 кВ включно.
 • Шинопроводних систем, шаф автоматичного введення резерву (АВР), систем освітлення, головних розподільних щитів (ГРЩ), інших типів низьковольтний комплектних пристроїв.

З нашого досвіду: Виконання обов’язкового технічного аудиту робочої документації, наданої Замовником, допомагає запобігти і усунути всі помилки ще на початковому етапі реалізації проекту.

Виробнича база

Компанія має власне виробництво, за рахунок чого виробляємо усі типи трансформаторних підстанцій та комплектних розподільчих пристроїв напругою до 110кВ. Це істотно знижує накладні витрати замовника, а також у багато разів прискорює процес реалізації проекту. Все обладнання виготовляється згідно власних ТУ та з дотриманням всіх стандартів виробництва.

Електромонтажний підрозділ

Наявність бригади електромонтажників, висока культура праці та жорсткі вимоги до персоналу стосовно якості та охорони праці допомагають нам реалізовувати проекти різного рівня складності на високому рівні.

На кожному з наших об’єктів ми досконало перевіряємо проектні рішення або розробляємо власні. Для нас немає значення розмір та складність проекту. Якщо ми взялися за електромонтаж – виконуємо вчасно та якісно. Готові значно пришвидшити електромонтаж, якщо цього потребує замовник. Завдяки цьому наші замовники повертаються до нас знову. Наші спеціалісти мають практичні знання електротехнічного обладнання та принципів його роботи, а також всі дозвільні документи для виконання своїх обов’язків.

Співробітники електромонтажного підрозділу компанії також проводять підготовку та навчання персоналу замовника. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи виконуються на підставі документів та відповідно до вимог, норм і правил ПУЕ (Правила улаштування електроустановок) і ДБН (Державні Будівельні Норми) України.

Spoiler title

В компанії організована служба оперативної техпідтримки в разі нештатних ситуацій. Наявність складу основних комплектуючих дозволяє в короткі терміни відреагувати на будь-яку аварійну ситуацію на об’єкті замовника.