БКТП Бетонні комплектні трансформаторні підстанції

Компанія “ЕЛЕКТРОСВІТ” пропонує до Вашої уваги асортимент комплектних трансформаторних підстанцій в бетонному корпусі (БКТП) на потужність до 2500 кВА. Це однотрансформаторні і двохтрансформаторні підстанції внутрішнього (БКТПв)  та зовнішнього (БКТПз) обслуговування, одноповерхові та двоповерхові, а також підземні (ПБКТП).

 1. Бетонна трансформаторна підстанція.
 2. Спосіб обслуговування:
  • в-внутрішня
  • з-зовнішня
 3. Кількість трансформаторів.
 4. Максимальна потужність трансформатора, кВА.
 5. Габаритні розміри (довжина х ширина, м).

Підстанції призначені для перетворення та розподілу напруги 10(6) кВ, 0,4кВ та постачання електроенергії до споживачів по радіальній або кільцевій схемі за допомогою кабельних  мереж.

Всі підстанції виготовлені з  високоякісного бетону марки С25/30. Товщина стін та якість бетону  гарантує міцність, забезпечує достатню теплостійкість та запобігає утворенню роси всередині підстанції. Будівля  складається з надземної частини та фундаменту, які після монтажу по місцю встановлення є однією компактною спорудою.  Всі елементи будівлі виконані з негорючих або тих, що не підтримують горіння матеріалів. Маслозбірники під трансформатором розраховані на 100% вмісту масла встановлених трансформаторів.

Завдяки різноманітності архітектурного виконання та широкому вибору оздоблення зовнішніх стін, підстанція гармонійно вписується в навколишню архітектуру. Всі підстанції високого ступеню готовності, з інстальованим внутрішнім освітленням, до місця монтажу поставляються автомобільним транспортом. Після встановлення по місцю, необхідно  провести монтаж трансформатора та  підключення кабелів і системи заземлення.

Бетонні КТП є ефективною та компактною заміною будівництва закритих трансформаторних підстанцій (ЗТП).

Основними перевагами БКТП є:

 • Значна економія часу та фінансів при проектуванні будівельної та електричної частин трансформаторної підстанції, погодженні проекту та при виконанні будівельних робіт.
 • Завдяки малим габаритам — економія площі земельної ділянки, необхідної для встановлення трансформаторної підстанції, що надзвичайно важливо для сучасної міської забудови.
 • Широкий вибір зовнішнього оздоблення стін, конструкцій даху, водостічних систем дає можливість вписання БКТП в будь-який архітектурний ансамбль.
 • Корпус виготовлений з монолітного бетону класу С25/30 товщиною стін 10 см — являє собою просту і надійну конструкцію з відмінними тепловими характеристиками, що дає можливість запобігти утворенню роси та створити необхідний температурний режим для роботи обладнання.
 • Повна екологічна безпека завдяки герметичності фундаменту, що запобігає можливому проникненню трансформаторного масла в ґрунт.
 • Економія часу при монтажі на місці встановлення за рахунок високого ступеню готовності: необхідно встановити трансформатори і підключити кабелі.

В даному каталозі показані типові варіанти виконання бетонних КТП для двох типів силових трансформаторів та ТМГ- 1000 кВА та ТМГ – 2500 кВА. Крім цього, можливе встановлення трансформаторів проміжних потужностей: 1250 кВА, 1600 кВА, 2000 кВА, що призведе до коректування габаритів підстанції.

В даних підстанціях застосовуються розподільчі пристрої 0,4 кВ двох основних типів:

 • з використанням вимикачів навантаження з захистом на запобіжниках;
 • з використанням автоматичних вимикачів як викатного, так і стаціонарного виконання.

Кількість фідерних ліній 0,4 кВ вказані орієнтовно і залежить від типу та потужності ввідного та фідерних апаратів.

Окрім типових варіантів виконання бетонних КТП, ми проектуємо та виготовляємо будь-які можливі варіанти, в залежності від електричних схем по стороні 10 кВ та 0,4кВ, обмежень по габаритних розмірах, побажань щодо конкретних типів та виробників обладнання та інших параметрів. Ефективним сучасним рішенням є проектування, виготовлення та постачання комплектних розподільчих пристроїв з використанням комірок напругою 10-35 кВ у блочно-модульній споруді, яка поставляється із попередньо змонтованим обладнанням. Блочно-модульні споруди виготовляються з бетонних блоків, які транспортуються у вигляді окремих функціональних модулів високої заводської готовності, що мають зручні для транспортування габарити. Конструкція модулів дозволяє швидко змонтувати їх на місці експлуатації в єдину цільну будівлю.

БКТП виконано згідно ГОСТ-14695.

Вид кліматичного виконання У1 по ГОСТ 15150-69.

БКТП виготовляються згідно ТУ У 31.2-31789596-007:2010

Інші проекти
КРП-6 кВ для «Львів-3»
20.10.2014

Для підстанції 110/10 кВ «Львів-3» виготовили «Комплектно-розподільчі пристрої КРП-6 кВ на базі комірок cерії Galset 51 шт. Комплектація Schneider Elеctric: вакуумний вимикач Evolis; релейний захист…

Реконструкція РУ-10 кВ ЗТП-512
20.10.2014

Для ПАТ «Житомиробленерго» компанія «ЕЛЕКТРОСВІТ» провела комплекс робіт з реконструкції РУ-10 кВ ЗТП-512 в м. Житомир. Реконструкція включала демонтаж, виготовлення розподільного пристрою РУ-10 кВ в…

Київенергомонтаж
03.04.2014

Для компанії «Київенергомонтаж» виготовили і здійснили поставку комплекту панелей розподільчих ЩО-07 та розподільчих щитів низької напруги РШНН.

Реконструкція РП
03.04.2014

Для реалізації проекту з реконструкції розподільчих пристроїв одного з українських комбінатів компанією «ЕЛЕКТРОСВІТ» було проведено комплекс заходів, а саме: технічний аудит робочої документації, наданої Замовником;…

Реконструкція РП
03.04.2014

Після успішного проведення робіт з реконструкції розподільчих пристроїв одного з українських комбінатів у 2012 році, компанію «ЕЛЕКТРОСВІТ» запросили провести  комплекс заходів в рамках другої черги…

Radisson Blu Resort “Зірка Буковелю”
03.04.2014

Для 5-ти зіркового готельного комплексу Radisson Blu Resort “Зірка Буковелю” компанія «ЕЛЕКТРОСВІТ» виконала комплекс електромонтажних робіт – виготовила та здійснила поставку та монтаж трансформаторної підстанції…